Кутник нержавіючий

Кутник нержавіючий

Кутник металевий – один із найпоширеніших видів металічних виробів. Металевий уголок має «Г» образний переріз профілю з прямокутним розташуванням плоскостей по відношенню один до одного.
Нарівні з куточками із звичайної вуглецевої сталі широку популярність набули куточки із нержавіючої сталі. Для виготовлення куточків нержавіючих використовують сталі AISI 304 (російський аналог — 08Х18Н10), AISI 321 (російський аналог — 08Х18Н10Т), AISI 316L (російський аналог — 03Х17Н14М3), AISI 316T12 AI1 аналог — 08Х15Г9НД), AISI 202 (російський аналог — 08Х17Г8Н4Д).

Весь асортимент куточків нержавіючих залежно від розмірів та конфігурації поділяється на два основні типи:

— рівнополочний (з однаковими розмірами сторін);
— нерівнополічні.
Виробничі потужності з виготовлення куточка нержавіючого дозволяють виробляти їх такими способами:

— гаряча прокатка;
— метод вигину гарячекатаної або холоднокатаної смуги.
Виготовлення гарячекатанного куточка з нержавіючої сталі проводитися в прокатних станах шляхом обробки тиском сталевої заготовки великою кількістю обтискних валків певного діаметру. У процесі обробки отримують рівнополочний або нерівнополичний профіль металевого куточка з довжиною сторін від 20 до 250мм та товщиною стінки від 3 до 30мм. Цей спосіб виробництва куточків є високопродуктивним.

Виробництво гнутого куточка нержавіючого здійснюється згинанням листової смуги-заготівлі у спеціальних профільувальних станках. Даний метод виготовлення дозволяє зробити рівнополочні або нерівнополічні куточки з нержавіючої сталі зі сторонами від 32 і 180мм і стінкою з товщиною від 2 до 6мм. Завдяки цьому способу можна оперативно керувати налаштуваннями обладнання при виробництві та зробити більш дрібні партії відповідного куточка.

Кутки нержавіючі за класом точності виготовлення можуть бути:

— високоточними – клас А;
— звичайної точності — клас В.
Багато в чому завдяки своїм високим фізико-механічним характеристикам куточки із нержавіючої сталі застосовуються практично у всіх галузях промисловості. У будівельній галузі уголок нержавіючий використовується для зведення каркасів будівель та споруд, стикування та фіксації елементів металоконструкцій, які експлуатуються просто неба та в умовах агресивної середовища, для будівництва металоконструкцій трубопроводів у нафтовій та газовій промисловості. Чудові антикорозійні властивості нержавіючих куточків роблять їх просто незамінним матеріалом виготовлення обладнання для харчової промисловості та медицини. Гарний естетичний вигляд і хороша оброблюваність поверхні нержавіючих куточків сприяє розширенню їх сфери використання як сміливі дизайнерські рішення при архітектурному будівництві. Високі фінансові витрати при використанні нержавіючих куточків повною мірою компенсуються красою та довговічністю металоконструкцій та виробів.

Статті

Безшовна нержавіюча жароміцна труба

Для правильної роботи міських структурних промисловостей дуже важливо мати обладнання відповідного рівня, для функціонування якого необхідні високоякісні матеріали з потрібними для нас характеристиками та особливостями.

Подробнее »

Виробництво та використання зварних нержавіючих труб

Промисловий переворот, що стався наприкінці XVIII ст., ознаменувався переходом від мануфактурного виробництва до великого машинного виробництва, внаслідок чого відбулося нарощування обсягів виробництва металу необхідного для

Подробнее »

Все про 12х18н10т

12х18н10т — що це Як виготовляється сталь 12х18н10т. Де застосовується нержавіюча сталь 12х18н10т Металопрокатне виробництво нержавійки у світі займає за різними підрахунками від 20 до

Подробнее »

Векторметал нержавіючий та кольоровий металопрокат ТОВ Векторметал нержавіючий та кольоровий металопрокат

Компанія «Векторметал» реалізує прокат та вироби з нержавіючих та кольорових металів. Можлива доставка по всій Україні, філії відкриті у багатьох великих містах.
 

КОНТАКТИ

Мы працюємо: Пн-Пт — с 08:00 до 16:00