Труба нержавіюча

Труба нержавіюча

Лідируючою сферою промисловості в наш час безумовно є харчова, крім цього вона є однією з найвідповідальніших, з високими вимогами до виробничих матеріалів та обладнання. У разі недотримання виробником законодавчих вимог він піддається штрафним санкціям або покаранню від відповідних контролюючих організацій.

Щоб уникнути таких неприємних ситуацій, ми як компанія можемо запропонувати великий асортимент матеріалів для виготовлення конструкцій, які пізніше використовуються в монтажі трубопроводів та обладнання. Найчастіше у такій галузі наші клієнти користуються нержавіючою безшовною харчовою трубою.

Зараз ми пояснимо на конкретних прикладах чому її властивості, та характеристики виділяють її на тлі іншого металопрокату. А також переконаємо вас у тому, що покупка нашої труби в Дніпрі в першу чергу буде зручною та вигідною для обох сторін.

Безшовна нержавіюча харчова труба – коли безпека на першому місці.

До матеріалів, що використовуються в цій промисловості, слід підходити з особливою відповідальністю і копіткістю. Адже підприємства, пов’язані з харчовою промисловістю, мають високі стандарти та вимоги. Для їх дотримання наші фахівці користуються лише найкращою сировиною, разом із дотриманням ГОСТу 9940-81 та 9941-91. Вони описані стандарти і вимоги як до матеріалу а й режиму виробництва. Для забезпечення першокласного матеріалу під час виготовлення ми використовуємо марки нержавіючої сталі AISI 304 (08X18H10) та AISI 321 (12X18H10T). Ці марки були обрані не просто, в них міститься оптимальна кількість композитних матеріалів які забезпечують безпеку при роботі з харчовими рідинами та складами.

Дотримання ГОСТів разом із правильним вибором марки сталі гарантує високі якості та показники продукції на виході. Міцність, гігієнічні показники, стійкість до корозії та агресивних хімічних речовин.

Де купити харчову трубу з нержавіючої сталі з гарантовано високою якістю?

Наша компанія хороша не тільки у виробництві металопрокату, про яку вже знаю в нашій країні та за кордоном, ми так само зарекомендували себе як компанія, яка забезпечує одні з кращих умов співпраці, не тільки в нашій країні, а й за кордоном. Сьогодні клієнти обирають нас тому, що ми маємо низку переваг перед іншими фірмами:

Великий вибір нержавіючої харчової труби з гнучким вибором товщини стінки, діаметра і довжини.
Ми доставляємо вже готову продукцію по Дніпру, в інші регіони та країни. Серед способів доставки ми можемо запропонувати наш транспорт чи послуги логістичних компаній.
Надання послуг професіоналами, різання матеріалу під необхідний замовником розмір.
Наші постійні клієнти або замовники, які роблять оптові покупки отримують знижки, бонуси та спеціальні пропозиції від нашої компанії.
Кваліфікована допомога фахівців із вибором оптимальної харчової нержавіючої труби під ваші потреби.

  • Посередники виключені із робочого циклу. Власне виробництво, яке створює продукцію від початку і до самого кінця, наявність професійного обладнання для завершення роботи. Наявність відділу контролю для кожного етапу провадження на відповідність заявленим характеристикам.
  • Така можливість є тільки при оптових замовленнях, можливість придбання нержавіючої харчової труби на виплат або кредит є опцією для наших постійних клієнтів.
  • Таких обмежень немає, купівля продукції доступна нашим клієнтам у всіх регіонах країни. В обласних центрах розташовані наші склади, якщо замовнику буде зручно забрати продукцію самовивозом.

Статті

Безшовна нержавіюча жароміцна труба

Для правильної роботи міських структурних промисловостей дуже важливо мати обладнання відповідного рівня, для функціонування якого необхідні високоякісні матеріали з потрібними для нас характеристиками та особливостями.

Подробнее »

Виробництво та використання зварних нержавіючих труб

Промисловий переворот, що стався наприкінці XVIII ст., ознаменувався переходом від мануфактурного виробництва до великого машинного виробництва, внаслідок чого відбулося нарощування обсягів виробництва металу необхідного для

Подробнее »

Все про 12х18н10т

12х18н10т — що це Як виготовляється сталь 12х18н10т. Де застосовується нержавіюча сталь 12х18н10т Металопрокатне виробництво нержавійки у світі займає за різними підрахунками від 20 до

Подробнее »

Векторметал нержавіючий та кольоровий металопрокат ТОВ Векторметал нержавіючий та кольоровий металопрокат

Компанія «Векторметал» реалізує прокат та вироби з нержавіючих та кольорових металів. Можлива доставка по всій Україні, філії відкриті у багатьох великих містах.
 

КОНТАКТИ

Мы працюємо: Пн-Пт — с 08:00 до 16:00