Круг нержавiючий

Круг нержавiючий

Круг з нержавіючої сталі – це один із видів сортового металопрокату, який займає лідируючі позиції на світовому ринку товарів народного споживання.

Технологічний процес виробництва круглого прокату включає наступні основні етапи:

нагрівання заготовки;
обробка заготівлі на прокатному устаткуванні;
охолодження;
калібрування та нарізка на необхідну довжину.

Поняття «калібрування» включає виконання певного комплексу заходів спрямованих на збільшення точності параметрів профілів металопрокату і підвищення якісних характеристик поверхні металу. Геометричні розміри круглого каліброваного прокату можуть змінюватись в межах від 0,2 до 30 мм у діаметрі та від 3 до 6 метрів у довжину.

Калібрування буває:

Холодна дозволяє забезпечити високоточні розміри виробів.
Гаряча – використовується переважно для великогабаритних виробів.
Площинна – застосовується для забезпечення більш точних розмірів по вертикалі.
Об’ємна – проводиться для покращення якісних характеристик поверхні виробу.
Комбінована – проводиться шляхом послідовного чергування об’ємної та площинної калібрування.

Точність калібрування поділяється на такі категорії:

«А» — висока точність;
«Б» — підвищена точність;
«В» — звичайна точність

Кругляк з нержавіючої сталі, що пройшов стадію калібрування, називають калібровані кола з нержавіючої сталі. Кола нержавіючі калібровані виготовляють із харчової та технічної нержавіючої сталі. Найпоширенішими сталями для виготовлення кіл нержавіючих каліброваних є такі марки: AISI 304 (російський аналог — 08Х18Н10), AISI 321 (російський аналог — 08Х18Н10Т), AISI 316L (російський аналог — 03Х17Н14М3) (російський аналог — 10Х23Н18), AISI 420 (російський аналог — 20Х13), AISI 201 (російський аналог — 08Х15Г9НД), AISI 202 (російський аналог — 08Х17Г8Н4Д).

Якісні показники та габаритні розміри каліброваних кіл з нержавіючої сталі строго регламентуються вимогами ГОСТ 2590-88 для гарячокатаних виробів та ГОСТ 7417-75 для холодного прокату.

Використання для виробництва каліброваних нержавіючих кіл високоякісних нержавіючих сталей дозволяє забезпечити їм високу механічну міцність, стійкість до окислення та корозії, жаростійкість та жароміцність.

На відміну від гарячокатаного нержавіючого кругляка калібровані нержавіючі круги мають більш точні поверхневі характеристики, тому використання їх на холодновисадковому устаткуванні дозволяє знизити витрати металу при подальшій обробці.

Завдяки максимально точним розмірам та вазі, а також володіючи поверхнею найвищої якості, калібровані круги з нержавіючої сталі широко використовуються для виготовлення різних деталей механізмів (черв’ячні вали, підшипники кочення, зубчасті колеса), металовиробом кріпильної продукції та валів. Високі фізико-механічні показники каліброваних нержавіючих кіл, а також їх відмінна зварюваність робить їх незамінним матеріалом для виготовлення компресорного обладнання та турбін, для промислового верстатобудування, військової та космічної промисловості.

Статті

Безшовна нержавіюча жароміцна труба

Для правильної роботи міських структурних промисловостей дуже важливо мати обладнання відповідного рівня, для функціонування якого необхідні високоякісні матеріали з потрібними для нас характеристиками та особливостями.

Подробнее »

Виробництво та використання зварних нержавіючих труб

Промисловий переворот, що стався наприкінці XVIII ст., ознаменувався переходом від мануфактурного виробництва до великого машинного виробництва, внаслідок чого відбулося нарощування обсягів виробництва металу необхідного для

Подробнее »

Все про 12х18н10т

12х18н10т — що це Як виготовляється сталь 12х18н10т. Де застосовується нержавіюча сталь 12х18н10т Металопрокатне виробництво нержавійки у світі займає за різними підрахунками від 20 до

Подробнее »

Векторметал нержавіючий та кольоровий металопрокат ТОВ Векторметал нержавіючий та кольоровий металопрокат

Компанія «Векторметал» реалізує прокат та вироби з нержавіючих та кольорових металів. Можлива доставка по всій Україні, філії відкриті у багатьох великих містах.
 

КОНТАКТИ

Мы працюємо: Пн-Пт — с 08:00 до 16:00